T-Systems Logo

Turkey

Aramanız

Aramanız

Buradasınız:

T-Systems Hakkında

Şirketimiz

T-Systems – Güçlü İş Ortağınız

Dünya çapındaki 160.000 şirket, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) konusunda tek bir iş ortağına güveniyor: T-Systems
T-Systems Headquarters in Frankfurt
T-Systems Deutsche Telekom' un kurumsal markasıdır. 47.600 çalışanımızla tek elden  bilgi  ve iletişim hizmeti sunan dünya çapındaki birkaç himet sağlayısından biri olarak, entegrasyonu sadece  Bilgi ve Telekom teknolojilerin birleşmesi olarak görmüyoruz.
"Gerçek Bilgi ve İletişim Teknolojileri" nden bahsediyoruz, çünkü biz enformasyon ve iletişim çözümlerine bütünlük yaklaşımı ile tam gelişme safhasından başlıyoruz.
İş Esnekliği
İş hayatında, esnekliğin işimizin başarısı için esas değerlerimizden biri olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimize Bilgi ve İletişim Teknolojileri çözümlerini, onların güncel gereksinimleri doğrultusunda Dinamik Hizmetler olarak sağlıyoruz. Bunun için müşterilerimiz yazılım, donanım, bilgi işlem merkezi ve depolama kapasitesine ek olarak, doğrudan şebeke üzerinden telekomünikasyon servisi kiralayabiliyorlar. Bu sayede müşterilerimiz, Bilgi ve İletişim Teknolojilerini işlerinin gidişatındaki gelişmeye göre eş zamanlı geliştirebiliyorlar. Bu onların yeni piyasa hareketlerine daha çabuk adapte olmalarına ve ona göre eylem almalarına olanak veriyor. T-Systems ile çalışan şirketler, esas işleri üzerinde yoğunlaşıyor, yöntemleri mükemmele eriştiriyor ve maliyetleri düşürüyor. Kısaca, T-Sysyems olarak sizin daha esnek bir hale gelmenize yardımcı oluruz.
T-Systems Telekomunikasyon Türkiye
Şirketimiz, T-Systems ailesinin en genç üyelerindendir. 2005 yılında telekom hizmetleri sağlamak amacı ile kurulan T-Systems Türkiye, karasal hatlar üzerinde veri taşımacılığına sahip lisanslı bir operatör olarak hizmet vermektedir.
Ana şirketimizin stratejileri doğrultusunda kurumsal alandaki müşterilerimize, dünyanın her yerinde olduğu gibi, Türkiye’de de üstün kalite ve esneklikle hizmet sağlıyoruz.
© 2017 T-Systems International GmbH. Tüm hakları saklıdır.