T-Systems Logo

Turkey

Aramanız

Aramanız

Buradasınız:

T-Systems Hakkında

Kariyer

Parlak bir gelecek.

T-Systems'da çalışan ekibiminden, odaklanarak yüksek kaliteye sahip işler çıkarmalarını bekleriz. İşveren olarak da, bu tutumu karşılıklı olarak aynı titizlikte sergileriz.
Strateji, hız ve en son teknoloji arasındaki mükemmel etkileşimin yüksek performanslı ekiplerce müşteri için uygulamaya konması: T-Systems budur. Bu başarımızda çalışanlarımızın katkısı büyük. Ekibimiz başarı için bir rota çizdi ve biz de Bilgi ve İletişim Teknolojileri pazarının liderleriyle en önde yerimizi aldık. Müşterilerimize rekabet avantajı sağlamamızın ilk yöntemi, 1000 değişik yolla en yüksek kaliteye bağlı kalarak sunduğumuz çözümlerdir.
Sizi daha yakından tanımak istiyoruz
T-Systems için çalışan insanların değerini biliyoruz  – ve sadece motivasyon sahibi ekiplerin başarıya ulaşabileceğinin de farkındayız. Bu nedenle çalışanlarımızı en iyi şekilde ödüllendiriyoruz. Gerek işe yeni başlayanlar, gerekse iş değiştirenler, asistanlar, kursiyerler veya öğrenci çalışanlar olsun, inancımız  ve iş yaklaşımımız değişmiyor.
Eğer şirketimizin bir parçası iseniz, mücadelelere gerçek bir coşkuyla atılan, müşterilere yüksek performanslı çözümler sunan, güvenilir bir ekibin bir parçasısınız. Biz buna "T-Sprit " (T-Systems Ruhu) diyoruz.

İlgili Linkler

© 2017 T-Systems International GmbH. Tüm hakları saklıdır.