T-Systems Logo

Turkey

Aramanız

Aramanız

Buradasınız:

Çözümler ve Sektörler

IP VPN (MPLS)

VPN ile yeni iş fırsatları yakalamak

Arka ofisinizden müşteriyle yüz yüze gelinen faaliyetlere kadar her noktada elektronik destekli tam dijital süreçler yaratmak için, güvenilir ve yüksek bant genişliğine sahip iletişim ağlarına ihtiyacınız var. En etkili çözüm, İnternet Protokolü’ne (IP) dayalı bir sanal özel ağdır. Çünkü bu teknoloji, size tamamen yeni iş modelleri yaratma fırsatı verir.
İletişim ağınızın desteklemesi gereken mekan ve ülke sayısı ne kadar fazlaysa, aktarım kapasitesi, kalite ve istikrar anlamında talepler de o kadar fazla oluyor. Adanmış bir kurumsal iletişim ağı, en etkili ve uzun vadeli çözümü sunuyor. IntraSelect MPLS gibi yeni T-Systems platformları, yüksek performanslı IP telefonundan veri aktarımına ve duraksız çoklu ortama kadar bütün iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak temeli sağlıyor. Bu size müşteriyle yüz yüze gelinen faaliyetler dahil süreçlerinizi yönetmede esneklik kazandırıyor ve yepyeni olanaklar sunuyor. Çözümlerimizin modüler tasarımı sayesinde, uluslararası genişlemede pratikte hiçbir sınırlama bulunmuyor. Bireysel Sanal Özel Ağlar (VPN’ler), birden fazla mekan genelinde kolay ve hızlı bir biçimde birbirine bağlanabiliyor. Dünyanın herhangi bir yerindeki çalışanlar, güvenli bir İnternet Protokolü altyapısı üzerinden birlikte çalışabiliyorlar. Dahası, MPLS ağınız içinde hangi uygulamaların öncelikli olduğuna kendiniz karar verebiliyorsunuz
İhtiyaçlarınıza uyarlanmış bir iletişim ağı  
IP VPN çözümünüzün esnekliği, tamamen yeni iş modellerinin ortaya çıkmasını sağlıyor. T-Systems, yalnızca doğru bant genişliği seçimleri ve servis düzeyleri konusunda değil, süreçlerinizi yeniden tasarlama konusunda da doğru iş ortağıdır. Uzman desteğimizle, tamamen yeni iş fırsatları yaratabilir ve bunlardan yararlanabilirsiniz.

İlgili Linkler

© 2017 T-Systems International GmbH. Tüm hakları saklıdır.