T-Systems Logo

Turkey

Aramanız

Aramanız

Buradasınız:

Çözümler ve Sektörler

Telecommunications

Yenilikçi ses çözümleri

Global ekonomi, kusursuz iletişime dayanıyor. Buna bağlı olarak işletmeler, en yeni ses çözümleriyle, önemli bir rekabet avantajı kazanabiliyor.
Şirketler, rekabetin son derece arttığı pazarlarda ayakta kalabilmek için, hem içeride, hem de dışarıda (iş ortakları ve müşteriler ile) etkili bir iletişim kurmak zorunda kalıyor. Bu noktada, telekomünikasyon önemli bir rol oynuyor. En yeni ses çözümleri ve geleceğe hazır telekomünikasyon altyapıları, esnekliği ve verimliliği artırıyor. Telekomünikasyon teknolojileri, gittikçe BT ile birleşiyor ve bu durum, sorunsuz bir biçimde iletişim kurulmasını sağlıyor. Aynı zamanda, örneğin İnternet Üzerinden Ses İletimi (VoIP) ve Çoklu Protokol Etiket Anahtarlama (MPLS) gibi teknolojilere dayalı tamamen yeni uygulamalar yaratmayı mümkün kılıyor.
Uluslararası düzeyde kanıtlanmış beceriler
Dünya çapında faaliyet gösteren çok az sayıda üretici, T-Systems kadar geniş kapsamlı telekomünikasyon becerisine sahip bulunuyor. En yeni iletişim ağı teknolojilerinden lider uygulamalara, bütün iş ihtiyaçlarınıza yönelik, uluslararası düzeyde size özel çözümler sunuyoruz. Dahası, cazip ve esnek fiyatlandırma modellerimiz, şeffaflaşmayı sağlıyor ve aynı zamanda kurumsal altyapınızda daha az sermaye yatırımı anlamına geliyor.

İlgili Linkler

© 2017 T-Systems International GmbH. Tüm hakları saklıdır.